Karşıyaka Akü Takviye, Karşıyaka Araba Çekici, Karşıyaka Araç Çekici, Karşıyaka Çekici, Karşıyaka Çekici Firmaları, Karşıyaka En Yakın Çekici, Karşıyaka Forklift Çekici, Karşıyaka Forklift Taşıma, Karşıyaka Karavan Çekici, Karşıyaka Kurtarıcı, Karşıyaka Makina Taşımacılığı, Karşıyaka Motosiklet Çekici, Karşıyaka Oto Çekici, Karşıyaka Oto Kurtarıcı, Karşıyaka Oto Kurtarma, Karşıyaka Tekne Taşımacılığı, Karşıyaka Yol Yardım

Karşıyaka Çekici | Hızlı ve Uygun Hizmet | 0 532 367 95 45

Karşıyaka’da ihtiyacınız olan Karşıyaka çekici desteği için hizmetinizdeyiz. Karşıyaka oto kurtarma, Karşıyaka yol yardım ve oto kurtarıcı hizmetlerini şirketimizden güvenilir ve hızlı şekilde sağlayabilirsiniz. Her marka araca, profesyonel ekip arkadaşlarımızla eksiksiz hizmet vermeye çalışıyoruz. Öz Onur oto Kurtarma tarafından sağlanan Karşıyaka çekici hizmetini, bakımlı ve teknik anlamda yeterli araçlarla veriyoruz. Böylece, aracınızla yaşadığınız sorunu en kısa sürede çözmenize yardımcı oluyor veya aracınızın bakımının yapılacağı servise ulaşmasını sağlıyoruz.

Karşıyaka Çekici Çağır

Karşıyaka oto çekici fiyatları konusunda ekonomik çözümler için bizi arayabilir, mesaj gönderebilir yada çekici talep formunu doldurabilirsiniz. Vermiş olduğumuz çekici, oto kurtrama ve yol yardım hizmetleri sizlere en yüksek memnuniyeti sağlamak için en kaliteli şekilde vermek için sürekli çalışıyoruz. Şirketimizin sağladığı Karşıyaka oto kurtarma hizmetini özenli bir şekilde yapıyor; hizmetlerimizi en kaliteli şekilde verme garantisini sizlere veriyoruz.

 • Çağrınız yada çekici talebiniz sonrasında ücret belirlenir ve sizi hizmet öncesinde ayrıntılarıyla bildirilir.
 • Çekici hizmeti sayesinde, aracınızı Çiğli içinde yada şehir dışında dilediğiniz herhangi bir noktaya rahat bir şekilde taşıyoruz.
 • Karşıyaka en uygun çekici ile tatile ya da seyahatlere giderken yaşadığınız sorunları hızlıca çözebilirsiniz. Bu yüzden aracınızın kilometre yapmadan, kolay bir şekilde ulaştırılmasını sağlıyoruz.
 • Aracınız arızalandığında bulunduğu yerden alınarak, en yakın tamirhaneye veya servise güvenli bir şekilde taşınması için, deneyimli ekiplerimizden destek alabilirsiniz.
 • Şirketimizde yer alan değerli çalışanlar, aracınızın markası, modeli ne olursa olsun, en doğru ve kaliteli şekilde sizlere hizmet vermek üzere eğitilmiştir.
 • Aracınızın özelliklerini göz önüne alarak standart prosedürlere bağlı şekilde aracınızın çekici ve kurtarma hizmetlerini sağlıyoruz.
 • Böylece, aracınıza çekici hizmeti sağlarken, aracınıza sizin kadar değer veren ekibimiz sayesinde en ufak bir problemle karşılaşmadan hizmeti sağlamayı amaçlıyoruz.

Karşıyaka Oto Çekici Hizmeti

Mevsimlere göre kullanıcıların araç ihtiyaçları değişikliklik göstermekte ama ağırlıklı oarak araçlar kışın daha fazla kullanılmaktadır. Yazın daha uzun mesafeli yollar yapılırken kışın daha çok şehir içi kısa mesafeli seyahatler yapılmaktdır. Kullanım alışkanlığına göre araçlarımız lastik sorunları, maddi hasarlı kazalar, motor arıcaları, akü arıları, kurtarma ihtiyacı duyulan çamura veya kuma saplanma durumları gibi arızalar yaşayabiliyor. Öz Onur Oto Kurtarma olarak yılların tecrübesi, özel araçlardan oluşan araç parkımız ve deneyimli kadromuzla zor anlarınızda yanınızdayız. Bize 7 gün 24 saat 0 532 367 95 45 numaralı telefondan, çekici talep formundan veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mükemmel
139 değerlendirmeye göre.
Sezgin Cenger
Sezgin Cenger
02/03/2021
Bayram Öndes
Bayram Öndes
02/03/2021
Şenol Şentürk
Şenol Şentürk
18/02/2021
Saatinde dakik yardım sever müşteri ile ilişkileri harika
Ozan Kañık
Ozan Kañık
21/12/2020
On numara esnaf fiyatlar ucuk degil güler yüzlü hayırlı işleri olsun
Sezar D
Sezar D
20/11/2020
Cem Aksu
Cem Aksu
24/10/2020

Karşıyaka Acil Çekici Hizmeti

Öz Onur Oto Kurtarma Karşıyaka ve çevre ilçeler arasında size en uygun fiyatlarla hizmet vermeyi garanti eder. Hizmet verirken kullandığımız araçlar kanunlara uygun belgelere sahip olup periyodik bakımdan geçmekte ve çekme, kurtarma, taşıma işlemleri için gerekli aletleri yanında bulundurmaktadır. Sahip olduğumuz tüm bu ekipmanın doğru şekilde kullanımı için belirli aralıklarla çalışanlarımızı eğitimden geçirmekte bilgi ve becerilerini taze tutarken yeni teknikleri kavramalarını sağlamaktayız.

 • Kaliteli hizmet için 7 gün 24 saat 0 532 367 95 45 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
 • Periyodik bakımlı ve uygun ekipmanlı araçlarımızla hızlı ve güvenli hizmet alırsınız.
 • Belirli kurallara uygun şekilde eğitimli personelimizle sorunsuz hizmet almanız için sürekli çalışyoruz.
 • Çiğli çekici hizmeti araç kategorisine göre farklılık göstermekte olup lütfen çekici talep formunu dolduruken yada diğer kanallardan bize ulaştığınızda aracınızın kategorisini belirtiniz.
 • Hizmet alacağını aracı sizlere gönderirken aracınızın durumu ve büyüklüğü bilmemiz hizmet kalitesi açısından hayati bir öneme sahiptir.
 • Çekici talep formu, 0 532 367 95 45 numaralı telefondan arama veya whatsapp yoluyla bize ulaşabilir. Kaliteli ve hızlı hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

Eğitimli ve Deneyimli Personel Yapısı

Deneyimli ve eğitimli personelimiz sizden gelen kurtarma, çekici, yardım taleplerini hızlıca değerlendirip uygun ekip ve araçlarla hızlıca size doğru yola çıkacaktır. Öz Onur Oto Kurtarma olarak sadece binek araçlara hizmet vermiyoruz. Taşınacak her türkü makina, motosiklet, karavan, yat, forklift ve diğer ekipmanlarınızıda özenle taşıyoruz. Özellikle araç dışında taşınan hassas yapılı araçlar uzmanlık gerektirmekte ve özenle taşınması gerekmektedir. Özenli ve uzmanlık gerektiren taşıma işlemlerinde lütfen bize ulaşın.

Karşıyaka Motosiklet Çekici Hizmeti

Öz Onur Oto Kurtarma olarak uzmanlık gerektiren diğer taşıma işlemlerinde de hizmet vermekteyiz. Özellikle yaz ayların artan tekne ve motosiklet taşımacılığı gibi hassas araçlarda uzman olmayan firmalar taşınan araca çok kolay şekilde zarar verebilmekte ve hoş olmayan maddi kayıplara neden olmaktalar. Örneğin uzman olmayan bir personel motosiklet taşırken kullandığı spanzetleri direkt olarak hassas araca temas ettirerek aracın cizilmesine ezilmesine neden olur. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ve maddi kayba uğramamak için Karşıyaka motosiklet çekici işlemlerinde lütfen 0 532 367 95 45 numaralı telefonda bilgi alınız.

Karşıyaka En Yakın Çekici

Karşıyaka’da sürekli en az bir araç bulundurarak Karşıyaka bölgesinden arayan müşterilerimizin beklemeden çekici hizmetini almalarını sağlamaktayız. Nöbetli çalışma sistemi sayesinde 7 gün 24 saat ihtiyacınız olan her zaman 0 532 367 95 45 numaralı telfonda bize ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Karşıyaka Araç Çekizi Hizmeti

Çekici hizmeti denince sadece binek araçların bu hizmetlerden yararlandığı düşünülür oysaki tüm araç ve ekipmanların taşınması, nakliyesi ve kurtarılmasıda Öz Onur Oto Kurtarma’nın faaliyet alanı içerisindedir. Büyük tonajlı yada deniz taşıtları hiç farketmez kanunların izin verdiği ölçülerdeki her türkü aracı iki nokta arasında taşımaktayız.

Karşıyaka Çekici Firmaları

Son 2 yıldır yaşadığımız pandemi sürecinde artan araç kullanımı ile beraber yaşanan kaza, kurtarma ve çekme işlemleride yoğunluk artmıştır. Bu nedenle bizlerde araç sayımızı artırarak gelen çağrı ve taleplere vakit kaybetmeden cevap vermekteyiz. İlerleyen dönemlerde daha fazla araç alarak araç parkını geliştirme niyetinde olan Öz Onur Oto Kurtarma Karşıyaka çekici firmaları aralarında en deneyimlilerinden biridir.

Çalışma Sürecimiz

Öz Onur Oto Kurtarma olarak 7/24 esasıyla sürekli ekstra nöbetçi araç bulundurarak 0 532 367 95 45 numaralı telefona gelen çağrılar ve çekici talep formuna gelen iletiler üzerinden iş kabul etmekteyiz. İş talebi sonrası bölgeye en yakın deneyim iş arkadaşlarımız uygun araçlala müşterinin konumuna ulaşıyor ve istenilen kurtarma, çekme, taşıma işlemini gerçekleştirmek üzere hizmete başlıyor. İşlem sonrasında da gerekli yasal evrakları teslim edip ödemesini alıyor. Geniş araç yelpazesi sayesinde Öz Onur Oto Kurtarma kuma, çamura saplanmış sulama kanalına veya benzer bölgeleri düşmüş her türlü araca kurtarma hizmeti verebilmektedir.

 • Dereye düşen, kuma veya çamura saplanan araçlarınıza kurtarma hizmeti vermekteyiz.
 • Hizmetlerimizde Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun şekilde çekici hizmet belgesi olan araçlarımızla hizmetinizdeyiz.
 • Fiyat performans olarak özetleyeceğimiz prensiple uygun fiyatlı ama kaliteli hizmet alacağınız bir şirketiz.
 • Çekici ve kurtarma hizmetlerine ek olarak akü takviye hizmetinide bizden alabilirsiniz.

Karşıyaka'da Hizmet Verdiğimiz Araçlar

Binek Araç

Ticari Araç

Tekne

Forklift

İş Makinası

Yat

Minibüs

 Balıkçı Teknesi

 Kamyonet

 Yelkenli

Atv

Klasik Araç

Hasarlı Araç

 Motor

Karavan

Tarım Makinası

Motosiklet

 Motoryat

Traktör

Beko Loder

Platformlar

SUV

Dolmuş

Bot

Otomobil

Karşıyaka'da Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Aksoy Mahallesi

Alaybey Mahallesi

Atakent Mahallesi

Bahariye Mahallesi

Bahçelievler Mahallesi

Bahriye Üçok Mahallesi

Bostanlı Mahallesi

Cumhuriyet Mahallesi

Dedebaşı Mahallesi

Demirköprü Mahallesi

Donanmacı Mahallesi

Fikri Altay Mahallesi

Goncalar Mahallesi

İmbatlı Mahallesi

 
İnönü Mahallesi

Latife Hanım Mahallesi

Mavişehir Mahallesi

Tershane Mahallesi

Tuna Mahallesi

Yalı Mahallesi

Yamanlar Mahallesi

Zübeyde Hanım Mahallesi

Hasan Ali Yücel Bulvarı

Karşıyaka Tünel

Fazılbey Caddesi

Aşık Veysel Sokak

Şehit Ahmet Aksoy Caddesi

Mehmet İhsan Zeyrek Sokak

Yamanlar Dağı

Serinkuyu

Selçuk Yaşar

Aziz Nesin Bulvarı

Ordu Caddesi

Caher Dudayev

Yeni Girne Caddesi

Hizmet Verdiğimiz Araç Markaları

Alfa Romeo

BMW

Citroen

Dacia

Fiat

Ford

Honda

Hyundai

Isuzu

Iveco

Jeep

Kia

Land Rover

Mazda

Mercedes

Mitsubishi

Nissan

Opel

Peugeot

Porsche

Renault

Seat

Skoda

Subaru

Suzuki

Toyota

Volksvagen

Volvo


Çekici Talep Formu

Bu formu doldurarak hızlıca çekici talep edebilirsin. Doldur gönder seni arayalım.

Son yayınlananlar

Bir yanıt yazın