Buca Akü Takviye, Buca Araba Çekici, Buca Araç Çekici, Buca Çekici, Buca Çekici Firmaları, Buca En Yakın Çekici, Buca Forklift Çekici, Buca Forklift Taşıma, Buca Karavan Çekici, Buca Kurtarıcı, Buca Makina Taşımacılığı, Buca Motosiklet Çekici, Buca Oto Çekici, Buca Oto Kurtarıcı, Buca Oto Kurtarma, Buca Tekne Taşımacılığı, Buca Yol Yardım

Buca Çekici | Hızlı ve Uygun Hizmet | 0 532 367 95 45

Buca’da ihtiyacınız olan Buca çekici desteği için hizmetinizdeyiz. Buca oto kurtarma, Buca yol yardım ve oto kurtarıcı hizmetlerini şirketimizden güvenilir ve hızlı şekilde sağlayabilirsiniz. Her marka araca, profesyonel ekip arkadaşlarımızla eksiksiz hizmet vermeye çalışıyoruz. Öz Onur oto Kurtarma tarafından sağlanan Buca çekici hizmetini, bakımlı ve teknik anlamda yeterli araçlarla veriyoruz. Böylece, aracınızla yaşadığınız sorunu en kısa sürede çözmenize yardımcı oluyor veya aracınızın bakımının yapılacağı servise ulaşmasını sağlıyoruz.

Buca oto çekici fiyatları konusunda ekonomik çözümler için bizi arayabilir, mesaj gönderebilir yada çekici talep formunu doldurabilirsiniz. Vermiş olduğumuz çekici, oto kurtrama ve yol yardım hizmetleri sizlere en yüksek memnuniyeti sağlamak için en kaliteli şekilde vermek için sürekli çalışıyoruz. Şirketimizin sağladığı Buca oto kurtarma hizmetini özenli bir şekilde yapıyor; hizmetlerimizi en kaliteli şekilde verme garantisini sizlere veriyoruz.

 • Çağrınız yada çekici talebiniz sonrasında ücret belirlenir ve sizi hizmet öncesinde ayrıntılarıyla bildirilir.
 • Çekici hizmeti sayesinde, aracınızı Çiğli içinde yada şehir dışında dilediğiniz herhangi bir noktaya rahat bir şekilde taşıyoruz.
 • Buca en uygun çekici ile tatile ya da seyahatlere giderken yaşadığınız sorunları hızlıca çözebilirsiniz. Bu yüzden aracınızın kilometre yapmadan, kolay bir şekilde ulaştırılmasını sağlıyoruz.
 • Aracınız arızalandığında bulunduğu yerden alınarak, en yakın tamirhaneye veya servise güvenli bir şekilde taşınması için, deneyimli ekiplerimizden destek alabilirsiniz.
 • Şirketimizde yer alan değerli çalışanlar, aracınızın markası, modeli ne olursa olsun, en doğru ve kaliteli şekilde sizlere hizmet vermek üzere eğitilmiştir.
 • Aracınızın özelliklerini göz önüne alarak standart prosedürlere bağlı şekilde aracınızın çekici ve kurtarma hizmetlerini sağlıyoruz.
 • Böylece, aracınıza çekici hizmeti sağlarken, aracınıza sizin kadar değer veren ekibimiz sayesinde en ufak bir problemle karşılaşmadan hizmeti sağlamayı amaçlıyoruz.

Buca Oto Çekici Hizmeti

Mevsimlere göre kullanıcıların araç ihtiyaçları değişikliklik göstermekte ama ağırlıklı oarak araçlar kışın daha fazla kullanılmaktadır. Yazın daha uzun mesafeli yollar yapılırken kışın daha çok şehir içi kısa mesafeli seyahatler yapılmaktdır. Kullanım alışkanlığına göre araçlarımız lastik sorunları, maddi hasarlı kazalar, motor arıcaları, akü arıları, kurtarma ihtiyacı duyulan çamura veya kuma saplanma durumları gibi arızalar yaşayabiliyor. Öz Onur Oto Kurtarma olarak yılların tecrübesi, özel araçlardan oluşan araç parkımız ve deneyimli kadromuzla zor anlarınızda yanınızdayız. Bize 7 gün 24 saat 0 532 367 95 45 numaralı telefondan, çekici talep formundan veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

139 değerlendirmeye göre.
Sezgin Cenger
Sezgin Cenger
02/03/2021
Bayram Öndes
Bayram Öndes
02/03/2021
Şenol Şentürk
Şenol Şentürk
18/02/2021
Saatinde dakik yardım sever müşteri ile ilişkileri harika
Ozan Kañık
Ozan Kañık
21/12/2020
On numara esnaf fiyatlar ucuk degil güler yüzlü hayırlı işleri olsun
Sezar D
Sezar D
20/11/2020
Cem Aksu
Cem Aksu
24/10/2020

Buca Acil Çekici Hizmeti

Öz Onur Oto Kurtarma Buca ve çevre ilçeler arasında size en uygun fiyatlarla hizmet vermeyi garanti eder. Hizmet verirken kullandığımız araçlar kanunlara uygun belgelere sahip olup periyodik bakımdan geçmekte ve çekme, kurtarma, taşıma işlemleri için gerekli aletleri yanında bulundurmaktadır. Sahip olduğumuz tüm bu ekipmanın doğru şekilde kullanımı için belirli aralıklarla çalışanlarımızı eğitimden geçirmekte bilgi ve becerilerini taze tutarken yeni teknikleri kavramalarını sağlamaktayız.

 • Kaliteli hizmet için 7 gün 24 saat 0 532 367 95 45 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
 • Periyodik bakımlı ve uygun ekipmanlı araçlarımızla hızlı ve güvenli hizmet alırsınız.
 • Belirli kurallara uygun şekilde eğitimli personelimizle sorunsuz hizmet almanız için sürekli çalışyoruz.
 • Çiğli çekici hizmeti araç kategorisine göre farklılık göstermekte olup lütfen çekici talep formunu dolduruken yada diğer kanallardan bize ulaştığınızda aracınızın kategorisini belirtiniz.
 • Hizmet alacağını aracı sizlere gönderirken aracınızın durumu ve büyüklüğü bilmemiz hizmet kalitesi açısından hayati bir öneme sahiptir.
 • Çekici talep formu, 0 532 367 95 45 numaralı telefondan arama veya whatsapp yoluyla bize ulaşabilir. Kaliteli ve hızlı hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

Eğitimli ve Deneyimli Personel Yapısı

Deneyimli ve eğitimli personelimiz sizden gelen kurtarma, çekici, yardım taleplerini hızlıca değerlendirip uygun ekip ve araçlarla hızlıca size doğru yola çıkacaktır. Öz Onur Oto Kurtarma olarak sadece binek araçlara hizmet vermiyoruz. Taşınacak her türkü makina, motosiklet, karavan, yat, forklift ve diğer ekipmanlarınızıda özenle taşıyoruz. Özellikle araç dışında taşınan hassas yapılı araçlar uzmanlık gerektirmekte ve özenle taşınması gerekmektedir. Özenli ve uzmanlık gerektiren taşıma işlemlerinde lütfen bize ulaşın.

Buca Motosiklet Çekici Hizmeti

Öz Onur Oto Kurtarma olarak uzmanlık gerektiren diğer taşıma işlemlerinde de hizmet vermekteyiz. Özellikle yaz ayların artan tekne ve motosiklet taşımacılığı gibi hassas araçlarda uzman olmayan firmalar taşınan araca çok kolay şekilde zarar verebilmekte ve hoş olmayan maddi kayıplara neden olmaktalar. Örneğin uzman olmayan bir personel motosiklet taşırken kullandığı spanzetleri direkt olarak hassas araca temas ettirerek aracın cizilmesine ezilmesine neden olur. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ve maddi kayba uğramamak için Buca motosiklet çekici işlemlerinde lütfen 0 532 367 95 45 numaralı telefonda bilgi alınız.

Buca En Yakın Çekici

Buca’da sürekli en az bir araç bulundurarak Buca bölgesinden arayan müşterilerimizin beklemeden çekici hizmetini almalarını sağlamaktayız. Nöbetli çalışma sistemi sayesinde 7 gün 24 saat ihtiyacınız olan her zaman 0 532 367 95 45 numaralı telfonda bize ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Buca Araç Çekizi Hizmeti

Çekici hizmeti denince sadece binek araçların bu hizmetlerden yararlandığı düşünülür oysaki tüm araç ve ekipmanların taşınması, nakliyesi ve kurtarılmasıda Öz Onur Oto Kurtarma’nın faaliyet alanı içerisindedir. Büyük tonajlı yada deniz taşıtları hiç farketmez kanunların izin verdiği ölçülerdeki her türkü aracı iki nokta arasında taşımaktayız.

Buca Çekici Firmaları

Son 2 yıldır yaşadığımız pandemi sürecinde artan araç kullanımı ile beraber yaşanan kaza, kurtarma ve çekme işlemleride yoğunluk artmıştır. Bu nedenle bizlerde araç sayımızı artırarak gelen çağrı ve taleplere vakit kaybetmeden cevap vermekteyiz. İlerleyen dönemlerde daha fazla araç alarak araç parkını geliştirme niyetinde olan Öz Onur Oto Kurtarma Buca çekici firmaları aralarında en deneyimlilerinden biridir.

Çalışma Sürecimiz

Öz Onur Oto Kurtarma olarak 7/24 esasıyla sürekli ekstra nöbetçi araç bulundurarak 0 532 367 95 45 numaralı telefona gelen çağrılar ve çekici talep formuna gelen iletiler üzerinden iş kabul etmekteyiz. İş talebi sonrası bölgeye en yakın deneyim iş arkadaşlarımız uygun araçlala müşterinin konumuna ulaşıyor ve istenilen kurtarma, çekme, taşıma işlemini gerçekleştirmek üzere hizmete başlıyor. İşlem sonrasında da gerekli yasal evrakları teslim edip ödemesini alıyor. Geniş araç yelpazesi sayesinde Öz Onur Oto Kurtarma kuma, çamura saplanmış sulama kanalına veya benzer bölgeleri düşmüş her türlü araca kurtarma hizmeti verebilmektedir.

 • Dereye düşen, kuma veya çamura saplanan araçlarınıza kurtarma hizmeti vermekteyiz.
 • Hizmetlerimizde Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun şekilde çekici hizmet belgesi olan araçlarımızla hizmetinizdeyiz.
 • Fiyat performans olarak özetleyeceğimiz prensiple uygun fiyatlı ama kaliteli hizmet alacağınız bir şirketiz.
 • Çekici ve kurtarma hizmetlerine ek olarak akü takviye hizmetinide bizden alabilirsiniz.

Buca'da Hizmet Verdiğimiz Araçlar

Binek Araç

Ticari Araç

Tekne

Forklift

İş Makinası

Yat

Minibüs

 Balıkçı Teknesi

 Kamyonet

 Yelkenli

Atv

Klasik Araç

Hasarlı Araç

 Motor

Karavan

Tarım Makinası

Motosiklet

 Motoryat

Traktör

Beko Loder

Platformlar

SUV

Dolmuş

Bot

Otomobil

Buca'da Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

29 Ekim Mahallesi

Adatepe Mahallesi

Akıncılar

Atatürk Mahallesi

Barış Mahallesi

Aydoğdu Mahallesi

Belenbaşı Köyü

Buca Koop

Çağdaş Mahallesi

Çamlık Mahallesi

Çaldıran Mahallesi

Çamlıkule Mahallesi

Çamlıpınar Mahallesi

Cumhuriyet Mahallesi

Dicle Mahallesi

Doğancılar Mahallesi

Dumlupınar

Efeler Mahallesi

Fırat Mahallesi

Gaziler Mahallesi

Gediz Mahallesi

Göksu Mahallesi

Güven Mahallesi

Hürriyet Mahallesi

İnkilap Mahallesi

İnönü Mahallesi

İzkent Mahallesi

Laleli Mahallesi

Menderes Mahallesi

Murathan Mahallesi

Kırıklar Köyü

Kozağaç Mahallesi

Kuruçeşme Mahallesi

Buca Şahin Tepesi

Buca 6. Sanayi

Koşuyolu Caddesi

Buca Cezaevi

Eşref Bitlis Caddesi

Seyfi Demirsoy Caddesi

Doğancılar

Işıkkent

Evka 1

Buca Hipodrom

Buca Organize Sanayi

İsmail Sivri

Begos

Onat

Yahya Kemal

Gürçeşme

Buca Heykel

Hizmet Verdiğimiz Araç Markaları

Alfa Romeo

BMW

Citroen

Dacia

Fiat

Ford

Honda

Hyundai

Isuzu

Iveco

Jeep

Kia

Land Rover

Mazda

Mercedes

Mitsubishi

Nissan

Opel

Peugeot

Porsche

Renault

Seat

Skoda

Subaru

Suzuki

Toyota

Volksvagen

Volvo


Çekici Talep Formu

Bu formu doldurarak hızlıca çekici talep edebilirsin. Doldur gönder seni arayalım.

Son yayınlananlar