0 532 367 9545 | Babadan Oğula|0 532 668 4647

Bornova Çekici | 0 532 367 9545 | Oto Kurtama | Yol Yardım

Yamanlar Dağı’nın eteğinde  yer alan Bornova, Konak’ın 8 km kuzeydoğusunda, İzmir Körfezi’nden 3 km doğudadır. Kuzeyinde Karşıyaka ilçesi ve Manisa; doğusunda Kemalpaşa ilçesi; batısında Karşıyaka, Bayraklı ve Konak; güneyinde Buca ile çevrelenir. Bornova Belediye teşkilatı 1882 yılında kurulmuş, 1957 yılında ilçe hâline gelmiştir.

Ege Üniversitesi’nin ana kampüsü ve üniversite ile Türkiye’nin en büyük hastanelerinden biri olan Ege Üniversitesi Hastanesi Bornovadadır. Ayrıca Yaşar Üniversitesi’nin Selçuk Yaşar yerleşkesi de Bornova Ağaçlıyol mevkiindedir.

İki büyük askeri birliğin yanı sıra, İzmir-İstanbul, İzmir-Ankara, İzmir-Aydın ve İzmir-Çanakkale karayolu ağlarının merkezinde bulunması, 2000 yılında metronun Bornova’ya uzanması ve İzmir Otogarı’nın ilçe içinde konuşlandırılmış olması ve Bornova-Kavaklıdere-Işıkkent üçgeninin sanayi bölgesi olarak saptanması ve 4 sanayi sitesinin yerleşim alanı içinde bulunması, Bornova’nın gelişimine bugün ve gelecekte etki yapacak unsurların başında gelmektedir. Bornova bu arada, Kavaklıdere, Çiçekli ve diğer semtleriyle İzmir’in akciğeri konumunu sürdürmektedir.

İzmir‘in tüm bölgelerinde 7/24 taşıma kaskolu araçlarımız ve eğitimli çalışan kadromuzla arac çekme,araç kurtarma,araç çekici,araç çekimi,araç taşıyıcı,oto kurtarma,oto çekici,oto kurtarıcı,araba çekici,araba kurtarma,araba kurtarıcı,yol yardım,akü takviye,ahtapot kurtarma,ahtapot çekici,forklift taşıma ve vinç hizmetleri vermekteyiz. Bornova çekici, Bornova köprü çekici, Forum Bornova bölgesinde 0 532 367 9545 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bornova‘da hizmet verdiğimiz mahalleler :  Altındağ, Çamdibi, Işıkkent, Özkanlar, Pınarbaşı, Atatürk, Barbaros, Birlik, Çamkule, Çınar, Doğanlar, Egemenlik , Ergene, Erzene, Evka-3, Evka-4, Gaziosmanpaşa, Gürpınar, Işıklar, İnönü, Karacaoğlan, Kazım Dirik, Kemalpaşa, Kızılay, Koşukavak, Meriç, Mevlana, Naldöken, Rafetpaşa, Serintepe, Tuna, Ümit, Yeşilçam, Yeşilova, Yıldırım,  Beyazıt, Yunus,Emre, Zafer,Beşyol, Çamiçi, Çiçekli, Eğridere, Gökdere, Karaçam, Kavaklıdere, Kayadibi, Kurudere, Laka, Sarnıç, Yaka

2017-03-08T20:06:47+03:000 Yorum

Yorum Yap